Dnes je 24.02.2018, meniny má Matej.   

6. Bál Žiarčanov v znamení Let´s dance

Zverejnené: 09.11.2017 14:56:46 |   | vytlačiť
obr: 6. Bál Žiarčanov v znamení Let´s dance

Aj keď Bál Žiarčanov sa pravidelne koná až v januári, žiarske Mestské kultúrne centrum spustilo predaj vstupeniek už v novembri. Žiarčania sa opäť môžu tešiť na bohatý kultúrny program, známeho moderátora a zaujímavých hostí.

Bál Žiarčanov sa uskutoční v piatok 12. januára 2018 od 19.00 hodiny v Hlavnej sále Mestského kultúrneho centra už po šiestykrát. „Sme veľmi radi, že táto akcia patrí medzi najobľúbenejšie a že si získala svojich fanúšikov aj medzi mladšími ročníkmi,“ hovorí riaditeľka žiarskeho Céčka Michaela Pribilincová a ako podotýka: „Snažíme sa každoročne urobiť program čo najpútavejší, vybrať dobrú hudobnú skupinu, známeho a zábavného moderátora a, samozrejme, aj nejakých špeciálnych hostí.“ Úlohu moderátora večera prijal tentokrát skvelý komik a herec Juraj ŠOKO Tabaček, známy z televíznych šou, ale aj zo seriálu Horná Dolná. „Juraj je veľmi šarmantný, zábavný a skvelý moderátor. Navyše sa diváci môžu tešiť aj na jeho stand up comedy šou, ktorú určite v rámci večera predvedie,“ dodáva Pribilincová.

Bál Žiarčanov patrí medzi najobľúbenejšie podujatia žiarskeho Céčka

Jednou z najdôležitejších častí večera je však hudba. „Rozhodli sme sa, že upustíme od DJa a celý večer, resp. noc bude v réžii hudobnej skupiny,“ približuje ďalej producent Céčka Janko Kulich a konkretizuje: „Vybrali sme si skupinu Pollux z Rajca, ktorá má dlhoročnú tradíciu, hráva mestské i firemné plesy a ich repertoár či prevedenie sú na vysokej profesionálnej úrovni. Hrajú všetko. Od ľudoviek až po najnovšie svetové hity, a preto sme presvedčení, že si s nimi naši diváci užijú kopec zábavy.“ Ako ďalej Kulich podotýka, tanečné kolá budú predelené 15-minútovými prestávkami s reprodukovanou hudbou a programovými vstupmi.

Špeciálnymi hosťami budú tentokrát tanečníci. Ale nie hocijakí. „Oslovili sme našu Dominiku Roškovú, ktorá sa predvedie nielen so svojím tanečným partnerom Jarom Oboňom, ale taktiež zatancuje aj s populárnym hercom Braňom Deákom, s ktorým tvorili tanečný pár v známej tanečnej šou Let´s dance,“ dodáva Janko Kulich.

Samozrejmosťou na Bále Žiarčanov je aj predpolnočná tombola s atraktívnymi cenami a kvalitné občerstvenie formou švédskych stolov. Vstupné na ples však bude o čosi vyššie ako po minulé roky. Cena lístka bude 28 eur, a to z dôvodu neustále sa zvyšujúcich nákladov či už na techniku, program a hlavne catering.

Vstupenky budú v predaji od 13. novembra v pokladni MsKC a v Knižnici M. Chrásteka. Rezervovať si ich môžete aj online na webovej stránke www.mskcentrum.sk.

 


Novinky

23.02.2018 12:45:25 Naše mesto

Máte doma predškoláka? Čo všetko musí ovládať pri zápise do školy?

Prihlásenie dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky do základnej školy sa koná od 1. apríla do 30. apríla, ktorý predchádza ...

23.02.2018 12:40:53 Naše mesto

Zápis do základnej školy

V súlade so zákonom č. 245/2008 Z. z.  – školský zákon prebieha zápis do základných škôl v termíne od 1. apríla do ...

23.02.2018 10:00:26 Naše mesto

Mesto chce posilniť počet mestských policajtov

V súlade so zákonom o obecnej polícii rozhoduje o jej mzdových či technických prostriedkoch zastupiteľstvo. Na februárovom zasadnutí MsZ preto poslanci rozhodovali aj ...

22.02.2018 13:15:54 Naše mesto

Z februárového zasadnutia mestského zastupiteľstva

Vo štvrtok 22. februára sa konalo 1. zasadnutie MsZ v tomto roku. Zúčastnilo sa ho 18 poslancov. V úvode zasadnutia hlavný ekonóm ...

19.02.2018 08:33:09 Šport

Basketbal: Mladší minižiaci Zvolenu nič nedarovali

MŠK BK Žiar nad Hronom – BK ZŠ Zvolen 78:12 (35:5) Body: Valent Matej 24, Horváth Filip 21, Herich Adam ...

14.02.2018 15:01:56 Naše mesto

Aj keď je streda, so svadbami akoby sa roztrhlo vrece

Deň zaľúbených prepukol naplno aj v našom meste. Až tri mladé páry si dnes povedia „ÁNO“ a spečatia svoj vzťah manželským zväzkom. ...


 Povinné zverejňovanie informácií
 Linka zimnej údržby: 0915 317 044
 SMS info - odoberajte SMS od mesta priamo do vášho mobilu