Dnes je 26.04.2017, meniny má Jaroslava.   

Baby šéf

Čas a miesto konania

27.04.2017 18:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

30.04.2017 16:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

03.05.2017 17:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

07.05.2017 16:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

Režisér filmu Madagaskar Tom McGrath vás pozýva do kina na animovanú komédiu Baby šéf, v ktorej sa zoznámite s veľmi zvláštnym bábätkom. Nosí totiž elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a má vždy „po ruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent.

To si veľmi rýchlo všimne jeho starší brat Tim, ktorý z jeho príchodu do rodiny veľmi veľkú radosť nemá. Doteraz bol jedináčikom, ktorý mal všetku rodičovskú lásku, a to mu samozrejme vyhovovalo. Naviac sa zdá, že rodičia si nič zvláštne na novom prírastku nevšimli. A tak sa Tim snaží odhaliť túto záhadu. 

Baby šéf je v skutočnosti veľký boss. Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je to skúsený biznismen posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Kým lásky k deťom ubúda a podiel BabyCorp na trhu klesá, o to rýchlejšie rastú výsledky konkurenčnej spoločnosti Šteňa a. s. Tá namiesto detí presadzuje do rodín malých chlpatých domácich maznáčikov. Jej zakladateľ Francis E. Francis si môže byť spokojný a veriť, že deti z biznisu s láskou úplne odstráni.

Baby šéf sa musí so svojimi pomocníkmi z BabyCorp vydať na špeciálnu misiu za záchranou rodičovskej lásky. A aby v boji proti konkurencii uspel, musí na svoju stranu získať aj svojho staršieho brata. A ako to dopadne? To zistíte vo svojom kine už v apríli.

 

Originálny názov: The Boss Baby
Žáner: animovaná komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Tom McGrath
Hrajú: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Lisa Kudrow, Tobey Maguire, Jimmy Kimmel,... , (v slovenskom znení): Maroš Kramár, Jakub Horák, Bibiana Ondrejková, Filip Tuma, Juraj Kemka, Jozef Švoňavský, Peter Rúfus, Jozef Benedik, Ondrej Kaprálik, Martina Kapráliková, Daniel Hudák, Tatiana Kulíšková, Adriana Vozáryová a i.
Hudba: Hans Zimmer

 

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Baby šéf, (anglicky): The Boss Baby (DreamWorks).

Zo zákulisia: Presskit (pdf).

 

SÚŤAŽ

Vymaľuj si omaľovánku a hraj o balíčky od spoločnosti Maderna.

Omaľovánku s kontaktnými údajmi prines do nášho kina v termíne od 20. - 23.4. a zaradíme ju do žrebovania.
Žrebovať budeme až troch výhercov, v nedeľu 23.4. priamo v kine pred premietaním rozprávky (o 16,00 h).

Omaľovánky nájdeš aj na pokladni Mestského kultúrneho centra alebo si ich môžeš stiahnuť (a vytlačiť) tu:

OMAĽOVÁNKA  č. 1                                              OMAĽOVÁNKA  č. 2

Odporúčame

HVIEZDNA SÚDNA SHOW

Zábava

Milí priatelia, pozývame Vás na stretnutie s protagonistami úspešnej relácie TV JOJ Súdna sien pod názvom HVIEZDNA SÚDNA ...

JAROMÍR NOHAVICA: VYPREDANÉ

Koncerty

VSTUPENKY NA TENTO KONCERT SÚ VYPREDANÉ! Ďakujeme. Pozývame vás na koncert jednej z najväčších hudobných osobností "Československa"... pesničkára Jaromíra ...

Skoromájová oldies veselica

Zábava

Obľúbená skoromájová veselica je späť! V novom predvíkendovom termíne, s obľúbenou skupinou Akropola a OLDIES DJom Bengálom. Vstupné: ...