Dnes je 19.11.2017, meniny má Alžbeta.   

Dni športu 2009: Výsledky

Zverejnené: 12.11.2009 08:02:07 |   | vytlačiť
obr: Dni športu 2009: Výsledky

 

D N I   Š P O R T U   2 0 0 9

 

USPORIADATEĽ:     MsÚ – odbor školstva a športu Žiar nad Hronom, Centrum voľného času Žiar nad Hronom

VÝSLEDKOVÁ  LISTINA

27. október 2009 (utorok)

VOLEJBALOVÝ TURNAJ – dievčatá II. st. ZŠ

Miesto:    GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:   09:15 hod.

Zúčastnené školy: II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom

Výsledky:

IV. ZŠ – GYM  1:2
II. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
GYM – II. ZŠ   0:2

Konečné poradie:

1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

28. október 2009 (streda)

BASKETBALOVÝ TURNAJ – chlapci II. st. ZŠ

Miesto:    Športová hala Žiar nad Hronom  
Prezentácia:    08:45 – 09:00 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:   09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom

Výsledky:

I. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
II. ZŠ – GYM  2:0
IV. ZŠ – GYM  2:0
I. ZŠ – II. ZŠ  0:2
II. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
GYM – I. ZŠ   0:2

Konečné poradie:   
1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
4. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom


ml. žiaci:
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“  10:4
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“  6:20


Konečné poradie: 
1. miesto - IV. ZŠ „B“ Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom


Najlepší hráč turnaja – Vladimír KAŠŠA, II. ZŠ Žiar nad Hronom   

3. november 2009  (utorok)

PLAVECKÉ PRETEKY – CHLAPCI, DIEVČATÁ ZŠ

Disciplína:  KRAUL, PRSIA 25 m a 50 m, ŠTAFETA družstiev 4 x 25 m VS
6. ročník ZŠ , 7. ročník ZŠ, 8. ročník ZŠ, 9. ročník ZŠ 

Miesto:    Mestská krytá plaváreň Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok pretekov:     09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom, ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom

Výsledky:

6. ročník CH-Kraul 25 m

1. miesto - Daniel Dalibor Orság I. ZŠ
2. miesto – Matej Rišňovský  GYM
3. miesto – Maroš Kupec   GYM

6. ročník D-Kraul 25 m

1. miesto – Lucia Líšková  GYM 
2. miesto – Nikola Antalová   IV. ZŠ
3. miesto – Viktória Lehotaiová  IV. ZŠ

7. ročník CH-Kraul 25 m

1. miesto – Rolad Zúbek   I. ZŠ
2. mietso – Šimon Paučo   CZŠ
3. miesto –Tomáš Marcinek  II. ZŠ

7. ročník D-Kraul 25 m

1. miesto – Timea Lukášová  I. ZŠ
2. miesto – Katarína Michalková  IV. ZŠ
3. miesto – Alžbeta Javorová  I. ZŠ

8. ročník CH-Kraul 50 m

1. miesto – Karol Krist   IV. ZŠ
2. miesto – Peter Hanzlík  IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka  GYM

8. ročník D-Kraul 50 m

1. miesto – Denisa Vágnerová  GYM
2. miesto – Monika Ivancová  CZŠ
3. miesto – Katka Ordságová  GYM 

9. ročník CH-Kraul 50 m

1. miesto – Darius Doletina  I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach  CZŠ  

9. ročník D-Kraul 50 m

1. miesto – Simona Debnárová  GYM
2. miesto – Paula Barborová  IV. ZŠ
3. miesto – Júlia Tafernerová  IV. ZŠ

6. ročník – CH-prsia 25 m

1. miesto – Matej Rišňovský  GYM
2. miesto – Daniel dalibor Orság I. zŠ
3. miesto - Maroš Kupec   GYM

6. ročník – D-prsia 25 m

1. miesto – Lucia Líšková  GYM
2. miesto – Nikola Antalová  IV. ZŠ
3. miesto – Dominika Kukučková  IV. ZŠ

7. ročník – CH-prsia 25 m

1. miesto – Roland Zúbek  I. ZŠ
2. miesto – Matúš Kollár  II. ZŠ
3. miesto – Tomáš Marcinek   II. ZŠ

7. ročník – D-prsia 25 m

1. miesto – Katarína Michalková  IV. ZŠ
2. miesto – Timea Lukáčová  I. ZŠ
3. miesto – Timea Gajdošová  II. ZŠ

8. ročník – CH-prsia 50 m

1. miesto – Karol Krist   IV. ZŠ
2. miesto – Pater Hanzlík  IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka  GYM

8. ročník – D-prsia 50 m

1. miesto – Denisa Wágnerová  GYM
2. miesto – Katka Orságová  GYM
3. miesto – Monika Ivancová  CZŠ

9. ročník – CH-prsia 50 m

1. miesto – Dárius Doletina  I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach  CZŠ

9. ročník – D-prsia 50 m

1. miesto – Simona Debnárová  GYm
2. miesto – Emma Mária Matyášová IV, ZŠ
3. miesto – Paula Barboriaková  IV. ZŠ

ŠTAFETY : CHLAPCI – 4 x 25 m VS

1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

ŠTAFETY : DIEVČATÁ – 4 x 25 m VS

1. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom
3. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom

4. november 2009  (streda)

FUTBALOVÝ TURNAJ – chlapci I. st. ZŠ

Miesto:    Športová hala Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:    09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, ZŠ s MŠ Š. Moysesa, ŠZŠ Žiar nad Hronom

Výsledky:
I. ZŠ – II. ZŠ  9:0
IV. ZŠ – CZŠ  0:2
ŠZŠ – I. ZŠ  0:9
II. ZŠ – IV. ZŠ  0:0
CZŠ – ŠZŠ  4:0
I. ZŠ – IV. ZŠ  1:1
II. ZŠ – ŠZŠ  4:0
CZŠ- I. ZŠ  1:4
IV. ZŠ – ŠZŠ  2:0
CZŠ – II.ZŠ  2:1

Konečné umiestnenie:
1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – ZŠ s MŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

Najlepší hráč turnaja – Adam Barboriak, I. ZŠ Žiar nad Hronom  

5. november 2009 (štvrtok)


SPEEDMINTON – chlapci - dievčatá (8.- 9. ročník ZŠ, SŠ), jednotlivci, MIX 

max. počet žiakov - študentov za školu – 10 (5 chlapcov – 5 dievčat)

Miesto:    telocvičňa ZSŠHSaO Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:    09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, Gymnázium, SOŠHSaO Žiar nad Hronom

Výsledky:

Dievčatá ZŠ
1. miesto – Zuzana Ivanová  CZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Miroslava Ivanová CZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Lila Mudrončíková CZŠ Žiar nad Hronom

Dievčatá SŠ
1. miesto – Nika Rečlová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – MichaelaĎurišová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Simona Wunschová SOŠHSaO Žiar nad Hronom

Chlapci ZŠ
1. miesto – Filip Bais  I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Adam Kocián  I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Miroslav Kubuš  II. ZŠ Žiar nad Hronom

Chlapci SŠ
1. miesto – Matej Oslanec  SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – Roman Vrbický SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Michal Šuster SOŠHSaO Žiar nad Hronom


Novinky

14.11.2017 12:54:11 Naše mesto

Aktivity žiarskeho Komunitného centra

Netradičné tvorivé dielne pri príležitosti Svetového dňa cestovín Mnohí ľudia ani netušia, že na takmer každý bežný deň v kalendári pripadajú tie ...

13.11.2017 13:29:22 Naše mesto

Krádeže vlámaním do bytov a domov aj v Žiari

Polícia v Banskobystrickom kraji v minulom týždni zaevidovala v piatich okresoch 9 prípadov krádeží vlámaním do bytov a domov. Najviac prípadov eviduje polícia vo ...

13.11.2017 13:02:29 Kultúra

Kino s novými sedačkami otvoria do konca roka. Začne sa aj s predajom pukancov

Zrenovované Kino Hron s novými sedačkami by malo byť otvorené do konca roka. Diváci sa v rámci otvorenia môžu tešiť na premietanie ...

13.11.2017 12:53:37 Šport

Žiarski atléti balia kufre na Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu

V nedeľu 12. novembra sa v Banskej Bystrici konalo postupové kolo detskej atletiky družstiev v cezpoľnom behu zmiešaných družstiev – dvaja chlapci v behu ...

13.11.2017 12:06:10 Šport

Slovenská futbalová reprezentácia obhájila Challenge Trophy na žiarskom štadióne

Slovensko U23 – Anglicko „C“  4:0 (1:0) Góly: 37. Oršula, 46. Ivan, 52. Faško, 68. Herc. ŽK: Skovajsa.    ...

09.11.2017 11:41:37 Naše mesto

Žiarski kriminalisti našli v podkroví domu takmer 6 kíl marihuany

Polícii v Žiari nad Hronom sa podarilo objasniť obzvlášť závažný prípad drogovej trestnej činnosti. V utorok 7. novembra vykonali kriminalisti v jednom z rodinných ...


 Povinné zverejňovanie informácií
 Voľby do BBSK 2017
 ŽIARSKA KOMUNÁLNA SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o.