Dni športu 2009: Výsledky
D N I Š P O R T U 2 0 0 9
USPORIADATEĽ: MsÚ – odbor školstva a športu Žiar nad Hronom, Centrum voľného času Žiar nad Hronom
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
27. október 2009 (utorok)
VOLEJBALOVÝ TURNAJ – dievčatá II. st. ZŠ
Miesto: GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
Prezentácia: 08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny: 09:00 hod.
Začiatok turnaja: 09:15 hod.
Zúčastnené školy: II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom
Výsledky:
IV. ZŠ – GYM 1:2
II. ZŠ – IV. ZŠ 2:0
GYM – II. ZŠ 0:2
Konečné poradie:
1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
28. október 2009 (streda)
BASKETBALOVÝ TURNAJ – chlapci II. st. ZŠ
Miesto: Športová hala Žiar nad Hronom
Prezentácia: 08:45 – 09:00 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny: 09:00 hod.
Začiatok turnaja: 09:15 hod.
Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom
Výsledky:
I. ZŠ – IV. ZŠ 2:0
II. ZŠ – GYM 2:0
IV. ZŠ – GYM 2:0
I. ZŠ – II. ZŠ 0:2
II. ZŠ – IV. ZŠ 2:0
GYM – I. ZŠ 0:2
Konečné poradie:
1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
4. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
ml. žiaci:
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“ 10:4
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“ 6:20
Konečné poradie:
1. miesto - IV. ZŠ „B“ Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom
Najlepší hráč turnaja – Vladimír KAŠŠA, II. ZŠ Žiar nad Hronom
3. november 2009 (utorok)
PLAVECKÉ PRETEKY – CHLAPCI, DIEVČATÁ ZŠ
Disciplína: KRAUL, PRSIA 25 m a 50 m, ŠTAFETA družstiev 4 x 25 m VS
6. ročník ZŠ , 7. ročník ZŠ, 8. ročník ZŠ, 9. ročník ZŠ
Miesto: Mestská krytá plaváreň Žiar nad Hronom
Prezentácia: 08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny: 09:00 hod.
Začiatok pretekov: 09:15 hod.
Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom, ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom
Výsledky:
6. ročník CH-Kraul 25 m
1. miesto - Daniel Dalibor Orság I. ZŠ
2. miesto – Matej Rišňovský GYM
3. miesto – Maroš Kupec GYM
6. ročník D-Kraul 25 m
1. miesto – Lucia Líšková GYM
2. miesto – Nikola Antalová IV. ZŠ
3. miesto – Viktória Lehotaiová IV. ZŠ
7. ročník CH-Kraul 25 m
1. miesto – Rolad Zúbek I. ZŠ
2. mietso – Šimon Paučo CZŠ
3. miesto –Tomáš Marcinek II. ZŠ
7. ročník D-Kraul 25 m
1. miesto – Timea Lukášová I. ZŠ
2. miesto – Katarína Michalková IV. ZŠ
3. miesto – Alžbeta Javorová I. ZŠ
8. ročník CH-Kraul 50 m
1. miesto – Karol Krist IV. ZŠ
2. miesto – Peter Hanzlík IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka GYM
8. ročník D-Kraul 50 m
1. miesto – Denisa Vágnerová GYM
2. miesto – Monika Ivancová CZŠ
3. miesto – Katka Ordságová GYM
9. ročník CH-Kraul 50 m
1. miesto – Darius Doletina I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach CZŠ
9. ročník D-Kraul 50 m
1. miesto – Simona Debnárová GYM
2. miesto – Paula Barborová IV. ZŠ
3. miesto – Júlia Tafernerová IV. ZŠ
6. ročník – CH-prsia 25 m
1. miesto – Matej Rišňovský GYM
2. miesto – Daniel dalibor Orság I. zŠ
3. miesto - Maroš Kupec GYM
6. ročník – D-prsia 25 m
1. miesto – Lucia Líšková GYM
2. miesto – Nikola Antalová IV. ZŠ
3. miesto – Dominika Kukučková IV. ZŠ
7. ročník – CH-prsia 25 m
1. miesto – Roland Zúbek I. ZŠ
2. miesto – Matúš Kollár II. ZŠ
3. miesto – Tomáš Marcinek II. ZŠ
7. ročník – D-prsia 25 m
1. miesto – Katarína Michalková IV. ZŠ
2. miesto – Timea Lukáčová I. ZŠ
3. miesto – Timea Gajdošová II. ZŠ
8. ročník – CH-prsia 50 m
1. miesto – Karol Krist IV. ZŠ
2. miesto – Pater Hanzlík IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka GYM
8. ročník – D-prsia 50 m
1. miesto – Denisa Wágnerová GYM
2. miesto – Katka Orságová GYM
3. miesto – Monika Ivancová CZŠ
9. ročník – CH-prsia 50 m
1. miesto – Dárius Doletina I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach CZŠ
9. ročník – D-prsia 50 m
1. miesto – Simona Debnárová GYm
2. miesto – Emma Mária Matyášová IV, ZŠ
3. miesto – Paula Barboriaková IV. ZŠ
ŠTAFETY : CHLAPCI – 4 x 25 m VS
1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
ŠTAFETY : DIEVČATÁ – 4 x 25 m VS
1. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom
3. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
4. november 2009 (streda)
FUTBALOVÝ TURNAJ – chlapci I. st. ZŠ
Miesto: Športová hala Žiar nad Hronom
Prezentácia: 08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny: 09:00 hod.
Začiatok turnaja: 09:15 hod.
Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, ZŠ s MŠ Š. Moysesa, ŠZŠ Žiar nad Hronom
Výsledky:
I. ZŠ – II. ZŠ 9:0
IV. ZŠ – CZŠ 0:2
ŠZŠ – I. ZŠ 0:9
II. ZŠ – IV. ZŠ 0:0
CZŠ – ŠZŠ 4:0
I. ZŠ – IV. ZŠ 1:1
II. ZŠ – ŠZŠ 4:0
CZŠ- I. ZŠ 1:4
IV. ZŠ – ŠZŠ 2:0
CZŠ – II.ZŠ 2:1
Konečné umiestnenie:
1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – ZŠ s MŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
Najlepší hráč turnaja – Adam Barboriak, I. ZŠ Žiar nad Hronom
5. november 2009 (štvrtok)
SPEEDMINTON – chlapci - dievčatá (8.- 9. ročník ZŠ, SŠ), jednotlivci, MIX
max. počet žiakov - študentov za školu – 10 (5 chlapcov – 5 dievčat)
Miesto: telocvičňa ZSŠHSaO Žiar nad Hronom
Prezentácia: 08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny: 09:00 hod.
Začiatok turnaja: 09:15 hod.
Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, Gymnázium, SOŠHSaO Žiar nad Hronom
Výsledky:
Dievčatá ZŠ
1. miesto – Zuzana Ivanová CZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Miroslava Ivanová CZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Lila Mudrončíková CZŠ Žiar nad Hronom
Dievčatá SŠ
1. miesto – Nika Rečlová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – MichaelaĎurišová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Simona Wunschová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
Chlapci ZŠ
1. miesto – Filip Bais I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Adam Kocián I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Miroslav Kubuš II. ZŠ Žiar nad Hronom
Chlapci SŠ
1. miesto – Matej Oslanec SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – Roman Vrbický SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Michal Šuster SOŠHSaO Žiar nad Hronom
Ďalšie články - Šport
Beh oslobodenia mesta
Pozývame všetkých priaznivcov bežeckých podujatí na 34. ročník podujatia Beh oslobodenia mesta, ktoré sa uskutoční v piatok 26. apríla. Organizuje ho mesto Žiar nad Hronom, Centrum voľného času, Atletický klub MŠK Žiar nad Hronom a Základná škola na...
Po troch kolách je víťazom Slovenského pohára v kumite Alex Chmelo
Tretie kolo Slovenského pohára detí a žiakov v agility, kata a kumite sa konalo v sobotu 13. apríla v športovej hale v Starej Ľubovni. 444 najmladších začínajúcich a pokročilých pretekárov z 53 členských klubov SZK malo tak poslednú šancu získať body...
Žiarski karatisti získali na turnaji v Budatíne až 23 pódiových umiestnení
Prvý víkend po veľkonočných prázdninách patril súťaži pre našich najmenších karatistov. Do telocvične Základnej školy Slovenských dobrovoľníkov v Žiline - Budatíne pricestovalo 297 najmladších začínajúcich karate bojovníkov vo veku 5 až 14 rokov s...
Ciele z časti naplnené. Sme v prvej štvorke s družstvom mužov, juniorov a kadetov
Pred začiatkom sezóny sme si ako klub BK MŠK Žiar nad Hronom zadefinovali prioritu prebojovať sa po základných skupinách do nadstavbovej skupiny prvých štyroch družstiev a to v súťaži 1. ligy mužov, juniorov a kadetov. Zároveň bolo prezidentom klubu...