Dnes je 30.04.2017, meniny má Anastázia.   

Preskočiť navigáciu

Mestský rozhlas online

Mestský rozhlas online newsletter - zaregistrujte sa na www.ziar.sk

17.4.2017 - 21.4.2017


Štatistický úrad Slovenskej republiky v súlade s projektom EÚ realizuje v roku 2017 Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov. Cieľom je zistiť úroveň vybavenosti domácností informačnými a komunikačnými technológiami a zároveň zistiť úroveň znalostí a zručností obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií.

Zisťovanie sa uskutoční od 20. apríla do 31. mája 2017

V tomto období vybrané domácnosti v našom meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky.


Slovenská asociácia fitnes, kulturistiky a silového trojboja v spolupráci s mestom Žiar nad Hronom vás pozývajú na Majstrovstvá Slovenska žien bikiny fitnes, body fitnes, wellness, aj fitnes, ktoré sa uskutočnia v sobotu 22.4. o 14.00 h. v starom kultúrnom dome na Námestí Matice slovenskej. Vstupné je 8 €. 


VK MŠK Žiar nad Hronom vás pozýva na zápas starších žiačok proti Žiline „B“, ktorý sa odohrá v sobotu 22.4. o 9.00 h. na gymnáziu.