Dnes je 19.02.2017, meniny má Vlasta.   

Preskočiť navigáciu

Mestský rozhlas online

Mestský rozhlas online newsletter - zaregistrujte sa na www.ziar.sk

13.2.2017 - 17.2.2017


Mestské kultúrne centrum v Žiari nad Hronom pozýva všetky deti na BALÓNOVÚ MAŠKARNÚ DISKOTÉKU v piatok 17.2. o 1700 hod do MsKC. Podujatie je určené pre všetky detičky, ktoré sa radi prezliekajú za svoje obľúbené rozprávkové, alebo filmové postavičky. Čaká na vás skvelá zábava, diskotéka plná balónov, vaši obľúbení hrdinovia, ale aj nafukovacia šúchala. Vstupenky sú v  predaji v pokladni MsKC alebo Knižnici M. Chrásteka.


Stredná odborná škola obchodu a služieb na ulici Jilemnického 1282, srdečne  pozýva   žiakov 8. a 9. ročníkov základných škôl  a ich rodičov na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční

v stredu 15. februára 2017  v čase od 9.00 do 15.00 hod.

Môžete zažiť prehliadku priestorov školy a stredísk praktického vyučovania,  praktické ukážky rôznych gastronomických a kaderníckych zručností, kurz animátorov voľného času,  činnosť cvičnej firmy a poradňu zdravia. Zároveň si  otestovať svoje jazykové vedomosti,  informovať sa o možnostiach prijímacieho konania, zahraničnej praxi  či pripravovaných projektoch ERASMUS+.

Na Vašu návštevu sa tešia žiaci a zamestnanci školy, pretože lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť!


Národná banka Slovenska v spolupráci so Štatistickým úradom SR uskutočňuje na Slovensku Zisťovanie o financiách a spotrebe domácnosti 2017.

Zisťovanie sa uskutoční v mesiacoch február až apríl 2017

V tomto období vybrané domácnosti navštívi zamestnanec ŠU SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa služobným preukazom zamestnanca ŠU SR a oficiálnym listom podpísaným guvernérom NBS a predsedom ŠU SR. Všetky informácie, ktoré domácnosti poskytnú budú spracované anonymne a využijú sa výhradne pre štatistické a vedecké analýzy nekomerčného charakteru.