Dnes je 21.09.2018, meniny má Matúš.   

Doctor Strange

Ďalší príbeh zo štúdia Marvel nás zoznámi so svetoznámym neurochirurgom Dr. Stephenom Strangeom, ktorého život sa radikálne zmení po vážnej autonehode, tá ho oberie o to najcennejšie, čo má – schopnosť používať ruky. Keď ho tradičná medicína sklame, rozhodne sa hľadať pomoc a nádej na nezvyčajnom mieste - mystickom Kamar–Taj v Himalájach.

Čoskoro však zistí, že toto miesto nie je len uzdravovacím centrom, ale tiež základňou pre boj s neviditeľnými temnými silami, ktoré chcú zničiť náš svet. Strange získava nové, nadprirodzené schopností a musí sa rozhodnúť, či sa vráti k svojmu pôvodnému životu, plnému bohatstva a uznania, alebo sa ho vzdá a bude chrániť náš svet ako najmocnejší z čarodejníkov...

.

Originálny názov: Doctor Strange
Žáner: dobrodružný, akčný, fantasy
Rok: 2016
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Scott Derrickson (Zbav nás zlého, Sinister, Deň, keď sa zastavila Zem, V moci diabla, Hellraiser: Inferno)
Hrajú: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen, Tilda Swinton, Benedict Wong, Amy Landecker, Scott Adkins a i.
Hudba: Michael Giacchino (Star Trek: Do neznáma, Star Trek: Do temnoty, Zootropolis, V hlave, Jurský svet, Úsvit planéty opíc, Mission Impossible 3 - 4, TV seriály Fringe, Nezvestní, Alias a mnoho iných)

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Doctor Strange, (anglicky): Doctor Strange, Facebook, Twitter.

Odporúčame

Divadlo B. Polívky: Šašek a syn

Divadlo

Životom prežitý kráľ šašov je poverený prevýchovou mladého šľachtica v šaša. Novic je pod jeho vedením – a ...

Jan Palach /ČV/

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

Na krídlach anjelov 2018

Zábava

Pozývame vás na benefičné podujatie Na krídlach anjelov 2018 v stredu 17. októbra od 14.00 h v Hlavnej ...