Dnes je 21.09.2018, meniny má Matúš.   

Rodinka úžasných 2

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 


Pred Rodinkou úžasných 2 uvedieme krátky film Bao.


Očakávaný návrat rodinky superhrdinov. Najúspešnejší štart animovaného filmu všetkých čias!

Vo filme Rodinka Úžasných 2 sa zdá, že hlavnou superhrdinkou bude Helen. Ako príťažlivejšia polovička z najslávnejšej superdvojice sa stáva tvárou kampane, ktorá má vyžehliť obraz superhrdinov v očiach verejnosti. Bob sa tak musí venovať domácim povinnostiam a hlavne výchove detí – Violet, Dasha a najmä malého Jack-Jacka, ktorého superschopnosti sa ešte len majú prejaviť a prekvapiť všetkých, vrátane vlastných rodičov.

Zdalo by sa, že superhrdina Bobovho kalibru stým nemôže mať problém. Omyl! Navyše sa objaví nový nepriateľ s geniálnym diabolským plánom a Parrovci musia čeliť výzve, ako zvládnuť domácnosť, pubertu detí, školskú dochádzku a popri tom ešte zachrániť svet. Nie nadarmo sú však Úžasní...

 

Originálny názov: Incredibles 2
Žáner: animovaný, akčný, dobrodružný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Brad Bird (Krajina zajtrajška, Mission Impossible 4, Ratatouille, Jack-Jack-Attack, Rodinka úžasných, Železný obor, TV seriál Simpsonovci a i.)
Hrajú: Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener a i., (v slovenskom znení): Ivo Gogál (Pán Úžasný), Diana Mórová (Elastina), Zuzana Porubjaková (Violet Parrová), Alex Koníček (Dash Parr), Lucia Hurajová (Evelyn Deavorová), Eli Fucile (Jack–Jack Parr), Štefan Skrúcaný (Winston Deavor), Martin Mňahončák (Mrazon), Ivan Laca (réžia) a i.
Hudba: Michael Giacchino

 

Krátky film: Bao
Réžia: Domee Shi
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Minutáž: 8 minút

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Rodinka úžasných 2, (anglicky): Incredibles 2 (Disney-USA-Movies), OhMyLuxo, Facebook.

Odporúčame

Divadlo B. Polívky: Šašek a syn

Divadlo

Životom prežitý kráľ šašov je poverený prevýchovou mladého šľachtica v šaša. Novic je pod jeho vedením – a ...

Jan Palach /ČV/

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

Na krídlach anjelov 2018

Zábava

Pozývame vás na benefičné podujatie Na krídlach anjelov 2018 v stredu 17. októbra od 14.00 h v Hlavnej ...