Dnes je 22.10.2018, meniny má Sergej.   

Séria Divergencia: Experiment /dabing/

Pokračovanie celosvetovo úspešných románov Divergencia a Rezistencia, ktoré vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT!

Tris a Tobias sú opäť spolu – ale za akú cenu. Systém frakcií je kompletne rozvrátený, polovica mesta leží v troskách. Spoločnosť však potrebuje vodcov, a tak sa k moci dostávajú tí, ktorými doteraz ostatní opovrhovali. Bezprizorní. Všetci však myslia iba na pomstu. A tak to vyzerá, akoby len vymenili diktátorku v čierno-modro kostýme za inú v otrhaných šatách. Mesto je v rozklade a jediná záchrana môže prísť zvonku. Tris a Tobias sa vydávajú za plot, aby sa pokúsili odhaliť pravdu o svojom meste. Je naozaj možné, že sú len súčasťou experimentu, z ktorého niet úniku? Alebo je aj toto len ďalšia simulácia?

Originálny názov: The Divergent Series: Allegiant
Žáner: dobrodružný, sci-fi
Rok: 2016
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Robert Schwentke (Rezistencia, R.I.P.D., RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční, Žena cestovateľa v čase, Letový plán, Eierdiebe, Tattoo, TV seriál Klamári)
Hrajú:  Shailene Woodley, Theo James, Zoe Kravitz, Miles Teller, Naomi Watts  a i.
Hudba: Joseph Trapanese (Rezistencia. Straight Outta Compton, The Raid 1 - 2, Nevedomí, TV seriál TRON: Uprising)

Odporúčame

Venom

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

Pavol "hiRAx" BARIČÁK

Vzdelávanie

Pozývame Vás na motivačnú prednášku Pavla „Hirax“ Baričáka do Žiaru nad Hronom. Autor úspešných kníh sa vo svojej ...