ONEMANSHOW: The Movie


Premietanie dňa 13.9. = ZRUŠENÉ
Náhradný termín = 19.9.


 

Jediný film, ktorý sa skončí v realite.

Prísne tajný projekt, na ktorom Kamil Bartošek, alias Kazma, a jeho tím pracovali viac ako 4 roky. Kazmova ONEMANSHOW historicky prvýkrát v celovečernom formáte vstupuje do kín. Tento jedinečný film mení zabehnuté pravidlá kinematografie a ako jediný na svete prenáša divákov za hranice filmového plátna do reálneho sveta.

Náklady na film sa podľa producentov vyšplhali na 72 miliónov českých korún a tvorcovia sľubujú jedinečné predstavenie, aké Slovensko v kinách ešte nevidelo. Svoj doposiaľ najväčší projekt sa Kazma rozhodol pod hlavičkou ONEMANSHOW historicky prvýkrát ukázať celému Česku a Slovensku priamo na veľkom plátne. Jeho slávne kúsky a škandály trhali na internete miliónové rekordy v počte pozretí a ohromovali divákov svojou drzosťou. Medzi jeho najznámejšie akcie patrí nabúranie sa do relácie Prostřeno (na Slovensku Bez servítky), nastrčenie falošného Jima Carreyho na galavečer Českých levov alebo infiltrácia na štadión počas finále majstrovstiev sveta v Rusku v kufri jedného z výstavných áut. Teraz prichádza Kazma so svojou legendárnou ONEMANSHOW v celovečernom formáte a podľa vlastných slov sa chystá zbúrať české a slovenské kiná.

"Je to veľkolepé, je to šialené a je to film, ktorý zmení pravidlá hry v celej kinematografii. Nič podobné v našom teritóriu nikto predtým neurobil. Mnohým ľuďom to vyrazí dych, to je jediné, čo môžem o filme povedať. Všetko sa diváci dozvedia 17. augusta vo všetkých českých a slovenských kinách," hovorí Martin Palán, majiteľ a riaditeľ distribučnej spoločnosti BONTONFILM, ktorá film ONEMANSHOW: The Movie uvádza do kín.

Záujem ľudí o film dokumentuje predpredaj v Českej republike, ktorý sa spustil mesiac pred premiérou. Hneď prvý deň boli mnohé kinosály úplne vypredané a multiplexy museli pridávať ďalšie sály, aby zvládli nápor divákov.

Súčasťou projektu ONEMANSHOW: The Movie je aj vojnový film Tajný zákop. Účinkujú v ňom poprední českí herci a tvorcovia túto fiktívnu snímku využili na škandalózne uvedenie filmu ONEMANSHOW: The Movie na festivale v Karlových Varoch.

 

Originálny názov: ONEMANSHOW: The Movie
Žáner: komédia
Rok: 2023
Krajina pôvodu: ČR
Réžia: Kazma Kazmitch, Andy Fehu
Hrajú: Kazma Kazmitch a i.
Hudba: Lukáš Chromek

 

 

O filme

ONEMANSHOW: The Movie ONEMANSHOW: The Movie Facebook ONEMANSHOW Store

Tlačová správa

Miliondolaru

KINO HRON ODPORÚČA: !ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL!

Čas a miesto konania

Newsletter

Dostávajte pravidelne oznamy a správy z diania v meste Žiar nad Hronom priamo do vašej e-mailovej schránky. Služba je pre príjemcov správ bezplatná a s plnou ochranou súkromia.