Rýchlo a zbesilo 10 /dabing/

Koniec cesty sa začína

Desiaty film ságy Rýchlo a zbesilo, odštartuje (možno) záverečnú kapitolu jednej z najslávnejších a najpopulárnejších svetových filmových sérií, ktorá už tretie desaťročie pokračuje v rovnakej sile, s rovnakým hereckým obsadením a postavami ako na začiatku. Dom Toretto a jeho rodina počas mnohých misií prekonali každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia hrozbe, ktorá sa vynára z tieňov minulosti, poháňa ju krvná pomsta a je odhodlaná zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje.

V piatej časti série Dominic Toretto (Vin Diesel) so svojou skupinou zlikvidovali mocného brazílskeho narkobaróna Hernana Reyesa na moste v Rio De Janeiro. Nikto z nich netušil, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa) bol toho všetkého svedkom. Od toho dňa, celých 12 rokov spriada plán pomsty, ktorý má tvrdo zasiahnuť nielen Toretta, ale aj všetkých jeho blízkych vrátane Domovho osemročného syna. A keďže na deti sa nemá siahať, Toretto sa rozhodne Danteho zastaviť. Bohužiaľ, príliš neskoro zistí, že takému odhodlanému a zákernému protivníkovi ešte nikdy nečelil. Najmä keď má Dante neuveriteľný organizačný talent a tím, ktorý spája jediné - nenávisť voči Dominicovi Torettovi a jeho priateľom. Honosná bitka, ktorú vyvolá stret týchto dvoch táborov, sa bude odohrávať po celom svete, pričom asfalt bude azda najviac horieť pod kolesami rýchlych a áut vo veľkolepých kulisách talianskej metropoly. Rímske Koloseum bude opäť svedkom boja na život a na smrť.

"Keď sme nakrúcali prvý film, bol to malý rodinný film, ktorý sa natáčal v uliciach Los Angeles. Nikto z nás si nepredstavoval, že vo finálnom filme budeme pretekať po celom svete. A že rodina bude pre nás najdôležitejšou témou," hovorí producent a hviezda ságy Vin Diesel. Zároveň sľubuje, že desiaty diel bude vyvrcholením ságy. "Tento príbeh musí byť raz vyrozprávaný a verím, že fanúšikovia si záver užijú," sľubuje Diesel. Všetci rýchli a zbesilí dorazili na začiatok konca svojej cesty.

 

Originálny názov: Fast X
Žáner: akčný
Rok: 2023
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Louis Leterrier
Hrajú: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jason Momoa, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, John Cena, Jason Statham, Sung Kang, Alan Ritchson, Daniela Melchior, Scott Eastwood, Helen Mirren, Charlize Theron, Brie Larson, Rita Moreno a i.
Hudba: Brian Tyler

 

 

 

(anglicky):

 

 

Filmy o filme (anglicky):

 

 

 

Premiéra (anglicky):

 

Hudobné klipy (španielsky, anglicky):

 

O filme

Rýchlo a zbesilo 10 Rychle a zběsile 10 Fastxmovies Facebook Instagram TikTok  Twitter YouTube

KINO HRON ODPORÚČA: !ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL (1x)!

Čas a miesto konania

Newsletter

Dostávajte pravidelne oznamy a správy z diania v meste Žiar nad Hronom priamo do vašej e-mailovej schránky. Služba je pre príjemcov správ bezplatná a s plnou ochranou súkromia.