Mesto Žiar nad Hronom

Dnes je 26.03.2023, meniny má Emanuel.   

Atletika: Nikola Kollárová získala dve medaily

Zverejnené: 16.03.2023 07:43:34 |   | vytlačiť
obr: Atletika: Nikola Kollárová získala dve medaily

Talentovaná Nikola Kollárová skončila na Halovom atletickom mítingu atletického zväzu hneď s dvomi striebornými medailami.

V sobotu, 11. marca 2023 sa AK-MŠK Žiar nad Hronom zúčastnil atletického mítingu najmladšieho žiactva, ktorý sa konal v Bratislave, v hale Elán. Prišlo viac ako 350 detí a medzi nimi aj malé talenty nášho mesta. 

Na štart sa postavilo 33 žiarskych atlétov a atlétiek, pričom sa súťažilo v kategóriách miniprípravka, prípravka a najmladšie žiactvo.  Najúspešnejšia bola Nikol Kollárová, ktorej sa podarilo získať striebornú medailu hneď dvakrát, a to v behu na 60 metrov a v behu na 500 metrov. 

Vynikajúco sa darilo aj ďalším pretekárom, ktorí dosiahli skvelé výsledky. V kategórii miniprípravka získala Ľudmila Paššáková šieste aj piate miesto (60 metrov prvá a druhá séria). Medzi najmladšími žiačkami sa darilo Hanke Víťazkovej (60 metrov prvá séria), ktorá obsadila desiate miesto, ôsme miesto obsadila Sara Homolová (60 metrov druhá séria), siedme miesto Sabina (60 metrov prekážok). V prípravke získala Marína Paššáková ôsme miesto(500 metrov).

Kompletné výsledky si môžete pozrieť TU.

Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!

AK MŠK Žiar nad Hronom