Avatar /dabing/


Premietame pre všetkých, nič nekontrolujeme.
Respirátor nepovinný/dobrovoľný, občerstvenie povolené (predaj pukancov pred kinosálou).


"Film AVATAR obsahuje niekoľko sekvencií s blikajúcimi svetlami, ktoré môžu ovplyvniť osoby náchylné na fotosenzitívnu epilepsiu alebo majú inú fotosenzitivitu."

 

Naspäť v kinách...

Obnovené uvedenie oscarového epického dobrodružstva Jamesa Camerona z roku 2009, najúspešnejšieho filmu všetkých čias, s remastrovaným obrazom 4K a zvukom HDR. Filmoví diváci budú mať opäť možnosť cestovať naprieč vesmírom na vzdialenú planétu Pandora do roku 2154.  

Scenár napísal a film režíroval držiteľ Oscara® James Cameron a v hlavných úlohách sa predstavia Sam Worthington, Zoe Saldaña, Stephen Lang, Michelle Rodriguez a Sigourney Weaver. Producentmi filmu sú James Cameron a Jon Landau. Film bol nominovaný na deväť cien Akadémie® vrátane cien za najlepší film a réžiu a získal tri Oscary®, a to za najlepšiu kameru, výpravu a vizuálne efekty.

 

Originálny názov: Avatar
Žáner: sci-fi, akčný, dobrodružný
Rok: 2009, 2022
Krajina pôvodu: USA
Réžia a scenár: James Cameron
Hrajú: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Stephen Lang, Michelle Rodriguez and Sigourney Weaver a i.
Hudba: James Horner

 

 

(anglicky):

 

 

 

Filmy o filme (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Avatar /Obnovená premiéra/, (anglicky): Avatar, 20th Century Studios, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.

KINO HRON ODPORÚČA: !!ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL!!

Čas a miesto konania

Newsletter

Dostávajte pravidelne oznamy a správy z diania v meste Žiar nad Hronom priamo do vašej e-mailovej schránky. Služba je pre príjemcov správ bezplatná a s plnou ochranou súkromia.