Dnes je 24.06.2018, meniny má Ján.   

Dni športu 2009: Výsledky

Zverejnené: 12.11.2009 08:02:07 |   | vytlačiť
obr: Dni športu 2009: Výsledky

 

D N I   Š P O R T U   2 0 0 9

 

USPORIADATEĽ:     MsÚ – odbor školstva a športu Žiar nad Hronom, Centrum voľného času Žiar nad Hronom

VÝSLEDKOVÁ  LISTINA

27. október 2009 (utorok)

VOLEJBALOVÝ TURNAJ – dievčatá II. st. ZŠ

Miesto:    GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:   09:15 hod.

Zúčastnené školy: II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom

Výsledky:

IV. ZŠ – GYM  1:2
II. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
GYM – II. ZŠ   0:2

Konečné poradie:

1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

28. október 2009 (streda)

BASKETBALOVÝ TURNAJ – chlapci II. st. ZŠ

Miesto:    Športová hala Žiar nad Hronom  
Prezentácia:    08:45 – 09:00 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:   09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom

Výsledky:

I. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
II. ZŠ – GYM  2:0
IV. ZŠ – GYM  2:0
I. ZŠ – II. ZŠ  0:2
II. ZŠ – IV. ZŠ  2:0
GYM – I. ZŠ   0:2

Konečné poradie:   
1. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom
4. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom


ml. žiaci:
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“  10:4
IV.ZŠ „A“ – IV. ZŠ „B“  6:20


Konečné poradie: 
1. miesto - IV. ZŠ „B“ Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom


Najlepší hráč turnaja – Vladimír KAŠŠA, II. ZŠ Žiar nad Hronom   

3. november 2009  (utorok)

PLAVECKÉ PRETEKY – CHLAPCI, DIEVČATÁ ZŠ

Disciplína:  KRAUL, PRSIA 25 m a 50 m, ŠTAFETA družstiev 4 x 25 m VS
6. ročník ZŠ , 7. ročník ZŠ, 8. ročník ZŠ, 9. ročník ZŠ 

Miesto:    Mestská krytá plaváreň Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok pretekov:     09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, Gymnázium Žiar nad Hronom, ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom

Výsledky:

6. ročník CH-Kraul 25 m

1. miesto - Daniel Dalibor Orság I. ZŠ
2. miesto – Matej Rišňovský  GYM
3. miesto – Maroš Kupec   GYM

6. ročník D-Kraul 25 m

1. miesto – Lucia Líšková  GYM 
2. miesto – Nikola Antalová   IV. ZŠ
3. miesto – Viktória Lehotaiová  IV. ZŠ

7. ročník CH-Kraul 25 m

1. miesto – Rolad Zúbek   I. ZŠ
2. mietso – Šimon Paučo   CZŠ
3. miesto –Tomáš Marcinek  II. ZŠ

7. ročník D-Kraul 25 m

1. miesto – Timea Lukášová  I. ZŠ
2. miesto – Katarína Michalková  IV. ZŠ
3. miesto – Alžbeta Javorová  I. ZŠ

8. ročník CH-Kraul 50 m

1. miesto – Karol Krist   IV. ZŠ
2. miesto – Peter Hanzlík  IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka  GYM

8. ročník D-Kraul 50 m

1. miesto – Denisa Vágnerová  GYM
2. miesto – Monika Ivancová  CZŠ
3. miesto – Katka Ordságová  GYM 

9. ročník CH-Kraul 50 m

1. miesto – Darius Doletina  I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach  CZŠ  

9. ročník D-Kraul 50 m

1. miesto – Simona Debnárová  GYM
2. miesto – Paula Barborová  IV. ZŠ
3. miesto – Júlia Tafernerová  IV. ZŠ

6. ročník – CH-prsia 25 m

1. miesto – Matej Rišňovský  GYM
2. miesto – Daniel dalibor Orság I. zŠ
3. miesto - Maroš Kupec   GYM

6. ročník – D-prsia 25 m

1. miesto – Lucia Líšková  GYM
2. miesto – Nikola Antalová  IV. ZŠ
3. miesto – Dominika Kukučková  IV. ZŠ

7. ročník – CH-prsia 25 m

1. miesto – Roland Zúbek  I. ZŠ
2. miesto – Matúš Kollár  II. ZŠ
3. miesto – Tomáš Marcinek   II. ZŠ

7. ročník – D-prsia 25 m

1. miesto – Katarína Michalková  IV. ZŠ
2. miesto – Timea Lukáčová  I. ZŠ
3. miesto – Timea Gajdošová  II. ZŠ

8. ročník – CH-prsia 50 m

1. miesto – Karol Krist   IV. ZŠ
2. miesto – Pater Hanzlík  IV. ZŠ
3. miesto – Marek Straka  GYM

8. ročník – D-prsia 50 m

1. miesto – Denisa Wágnerová  GYM
2. miesto – Katka Orságová  GYM
3. miesto – Monika Ivancová  CZŠ

9. ročník – CH-prsia 50 m

1. miesto – Dárius Doletina  I. ZŠ
2. miesto – Juraj Valach  CZŠ

9. ročník – D-prsia 50 m

1. miesto – Simona Debnárová  GYm
2. miesto – Emma Mária Matyášová IV, ZŠ
3. miesto – Paula Barboriaková  IV. ZŠ

ŠTAFETY : CHLAPCI – 4 x 25 m VS

1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

ŠTAFETY : DIEVČATÁ – 4 x 25 m VS

1. miesto – GYMNÁZIUM Žiar nad Hronom
2. miesto – IV. ZŠ „A“ Žiar nad Hronom
3. miesto – II. ZŠ Žiar nad Hronom

4. november 2009  (streda)

FUTBALOVÝ TURNAJ – chlapci I. st. ZŠ

Miesto:    Športová hala Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:    09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, IV. ZŠ, ZŠ s MŠ Š. Moysesa, ŠZŠ Žiar nad Hronom

Výsledky:
I. ZŠ – II. ZŠ  9:0
IV. ZŠ – CZŠ  0:2
ŠZŠ – I. ZŠ  0:9
II. ZŠ – IV. ZŠ  0:0
CZŠ – ŠZŠ  4:0
I. ZŠ – IV. ZŠ  1:1
II. ZŠ – ŠZŠ  4:0
CZŠ- I. ZŠ  1:4
IV. ZŠ – ŠZŠ  2:0
CZŠ – II.ZŠ  2:1

Konečné umiestnenie:
1. miesto – I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – ZŠ s MŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – IV. ZŠ Žiar nad Hronom

Najlepší hráč turnaja – Adam Barboriak, I. ZŠ Žiar nad Hronom  

5. november 2009 (štvrtok)


SPEEDMINTON – chlapci - dievčatá (8.- 9. ročník ZŠ, SŠ), jednotlivci, MIX 

max. počet žiakov - študentov za školu – 10 (5 chlapcov – 5 dievčat)

Miesto:    telocvičňa ZSŠHSaO Žiar nad Hronom
Prezentácia:    08:00 – 08:45 hod.
Otvorenie, organizačné pokyny:  09:00 hod.
Začiatok turnaja:    09:15 hod.

Zúčastnené školy: I. ZŠ, II. ZŠ, Gymnázium, SOŠHSaO Žiar nad Hronom

Výsledky:

Dievčatá ZŠ
1. miesto – Zuzana Ivanová  CZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Miroslava Ivanová CZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Lila Mudrončíková CZŠ Žiar nad Hronom

Dievčatá SŠ
1. miesto – Nika Rečlová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – MichaelaĎurišová SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Simona Wunschová SOŠHSaO Žiar nad Hronom

Chlapci ZŠ
1. miesto – Filip Bais  I. ZŠ Žiar nad Hronom
2. miesto – Adam Kocián  I. ZŠ Žiar nad Hronom
3. miesto – Miroslav Kubuš  II. ZŠ Žiar nad Hronom

Chlapci SŠ
1. miesto – Matej Oslanec  SOŠHSaO Žiar nad Hronom
2. miesto – Roman Vrbický SOŠHSaO Žiar nad Hronom
3. miesto – Michal Šuster SOŠHSaO Žiar nad Hronom


Novinky

20.06.2018 09:09:26 Šport

Na Čokoládovej tretre sme mali zastúpenie aj my

Len 48 z celkovo 14 000 súťažiacich detí z Čiech, Poľska a Slovenska si vybojovalo právo štartu na medzinárodnom Superfinále Čokoládovej Tretry v Ostrave. ...

19.06.2018 12:22:31 Šport

FK Pohronie hľadá hlásateľa

FK Pohronie vyhlasuje konkurz na hlásateľa domácich zápasov mužov. Podmienky: Znalosť futbalových pravidiel Schopnosť pracovať pod tlakom Práca na PC Skúsenosti s prácou s mikrofónom ...

19.06.2018 12:11:05 Naše mesto

Hasiči opäť vyhlásili čas zvýšeného nebezpečenstva požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Žiari nad Hronom vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme ...

18.06.2018 12:24:24 Šport

22. ročník Streetballu úspešne za nami

Organizátorom žiarskeho Streetballu sa druhýkrát stal Basketbalový klub MŠK Žiar nad Hronom. Ako už býva v poslednom období zvykom, aj 22. ...

18.06.2018 08:33:40 Naše mesto

Do začiatku letných prázdnin nás čakajú horúce dni

Séria veľmi teplých a dusných dní pokračovala až do polovice minulého týždňa. Vo veľmi vlhkom a teplom vzduchu sa vyvárali početné prehánky ...

15.06.2018 10:52:54 Kultúra

Janko Kulich & Kolegium s novým singlom Mala si

Folkrocková skupina Janko Kulich & Kolegium pokrstila v decembri minulého roka spolu s českým muzikantom Ivanom Mládkom svoj 4. štúdiový ...


 Povinné zverejňovanie informácií
 SMS info - odoberajte SMS od mesta priamo do vášho mobilu
 E-mail info - dostávajte oznamy a správy z diania v meste priamo do vašej e-mailovej schránky