Dnes je 14.07.2020, meniny má Kamil.   

Info pre návštevníkov City festu

Zverejnené: 07.08.2019 08:35:06 |   | vytlačiť
obr: Info pre návštevníkov City festu

Už túto sobotu sa v Parku Štefana Moysesa koná najväčšie kultúrne podujatie nášho mesta - City fest. Pre tých, ktorí plánujú toto podujatie navštíviť, máme niekoľko dôležitých informácií.

Parkovanie: Parkovisko bude spoplatnené od 8.30 do 22.00 hodiny. Cena za parkovanie je jednotná 3 eurá, je jedno či budú hodinu alebo celý deň. Týka sa to parkovania pred Športovou halou – ZUS arénou, okolo futbalového štadióna z každej strany a pri Green parku. 

Kúpalisko: Vstup na kúpalisko bude zo zadnej brány, od Ulice Medzi vodami. Kúpený lístok na kúpalisko neplatí ako vstup na City fest! Návštevníci kúpaliska si môžu od 16.00 hodiny kúpiť vstupenku na City fest pri hlavnom vstupe kúpaliska, ktorý sa nachádza v Parku Š. Moysesa. Toalety na kúpalisku budú sprístupnené pre návštevníkov City festu od 16.00 hodiny.

Vstupné: Vstupné je 5 eur, bezplatný vstup majú deti do 120 cm, všetci ZŤP, sprievodca na preukaz s červeným pruhom (vozičkár, nevidiaci a pod.), musia mať sprievodcu v preukaze, darcovia krvi od striebornej Janského plakety - tiež sa musia preukázať.

Vstup do parku: Park bude v sobotu pre verejnosť uzavretý od 8.00 hod. kvôli prípravám City festu. Predaj vstupeniek sa začne o 12.00 hodine. Dve predajné stanoviská budú zo strany tenisových kurtov Green parku a jedno predajné miesto bude pri bráne pod kaštieľom. Brána pri Pavilóne bude uzavretá. 

Ľudia, ktorí si kúpili vstupenku na City fest v predpredaji, si ju musia vymeniť za náramok, no budú uprednostnení na predajnom stanovisku, ktoré bude pred tenisovými kurtmi Green parku, smerom k bráne do parku.

Poháre: Na City feste sa bude čapovať výlučne do vratných eko pohárov, ktoré si bude môcť návštevník kúpiť za 2 eurá v označenom stane. Jeden bude v gastro zóne a druhý stan pre vratné poháre bude vo výčapnej zóne, tzv. pred stánkami, ktoré len čapujú nápoje (na lúke s pódiom). V týchto dvoch stanoch ich môže návštevník (pokiaľ nebude pohár poškodený) vrátiť a bude im záloha 2 eurá vrátená. Pohár bude možné vrátiť do 24.00 hodiny. Stánky s občerstvením a s výčapom nebudú vracať zálohu 2 eurá za poháre. 

Smeti: Prosíme návštevníkov City festu, aby nezahadzovali odpadky na zem, ani vedľa klasických smetných košov, ktoré budú prelepené. Prosíme ich, aby prišli k najbližšej triediacej stanici, ktorá bude označená žltou vlajkou, kde sa bude odpad triediť. V parku bude 10 takýchto triediacich staníc, pri ktorých bude stáť dobrovoľník, ktorý pomôže a poradí pri triedení.

 


Novinky

09.07.2020 14:40:44 Šport

Marek Hromádka priniesol z najprestížnejšieho grapplingového turnaja striebro

V piatok 26. júna sa v Prahe uskutočnil najprestížnejší grapplingový turnaj organizovaný v Čechách a na Slovensku pod názvom Choketopus ...

09.07.2020 14:17:01 Naše mesto

Opustila nás dlhoročná pedagogička Anna Lauková

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že v stredu 8. júla 2020 nás navždy opustila pani učiteľka s úžasným srdcom, empatiou k ...

09.07.2020 12:43:34 Šport

Tréner Radványi o posledných zápasoch a odchodoch z kádra FK Pohronie

V sobotu o 18.00 nastúpia zverenci trénera Radványiho na posledný zápas proti FK Senica. V tabuľke o udržanie sa vo ...

06.07.2020 14:01:30 Naše mesto

Polícia varuje: Nezabudni na dieťa v aute

V letných mesiacoch rozbehlo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiari nad Hronom celoslovenskú preventívno-informačnú kampaň „Nezabudni na mňa v aute!“. ...

06.07.2020 13:29:48 Naše mesto

Premenlivé letné počasie

Po suchom apríli a čiastočne aj máji nastúpila v júni „Medardova kvapka“ bohatá na zrážky. Tohtoročný jún sa vyznačoval dosť ...

02.07.2020 14:43:58 Naše mesto

V areáli školy vybudovali modernú atletickú dráhu s 300-metrovým bežeckým oválom

Novú atletickú dráhu postavilo mesto pre športovcov v areáli Základnej školy na Jilemnického ulici. Prioritne tu budú športovať žiaci školy, ale ...


 Povinné zverejňovanie informácií
 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky - stránka sa otvorí v novom okne
 Nová aplikácia do telefónu - SOM - Správy o meste - odkaz sa otvorí v novom okne