Ja, zloduch 4

Min. počet na 1 premietanie = 5 divákov


 

Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia!

V štvrtom pokračovaní série Ja, zloduch, sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen Antizlodušskej ligy, musí postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol z väzenia a zároveň zvládnuť aj ochrániť rozrastajúcu sa rodinu. 

Čas sa nedá zastaviť, a to platí aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel. Namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora. Ten má oveľa radšej svoju mamku Lucy a svojho otca permanentne privádza do zúrivosti. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenie, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste. Antizlodušská liga to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, a tak zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov, čo znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Na zvýšenie ich ochrany päť dobrovoľníkov z radov Mimoňov absolvuje špeciálny program. Vybavia ich super-schopnosťami, aby mohli zasiahnuť v prípade ak sa Gruovo krytie odhalí.

Ambiciózny plán má samozrejme muchy gigantických rozmerov. Super- Mimoni sú pochopiteľne super-magnetom na katastrofy všetkého druhu. A navyše v susednom dome býva tínedžerka, ktorá túži po kariére super-zloducha. Grua okamžite spozná a prinúti ho stať sa jej mentorom. Nezabúdajme ani na pomstychtivého Maxima, ktorý čaká na svoju príležitosť.

Aj štvrtý diel série Ja, zloduch je hlavne groteska, ktorá skvele kombinuje gagy Mimoňov s rodinným dobrodružným príbehom, v ktorom dominujú Gru, Lucy,  dievčatá a Gru junior. Ten síce ešte nevie hovoriť, ale má nevídaný talent na nezbedníctvo.

 

Originálny názov: Despicable Me 4
Žáner: animovaný, komédia
Rok: 2024
Krajina pôvodu: USA
Veková prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokov
Obsahový deskriptor: strach
Réžia: Chris Renaud, Patrick Delage
Hrajú: Steve Carell, Kristen Wiig, Joey King, Will Ferrell, Sofía Vergara, Pierre Coffin a i., (v slovenskom znení): Ján Galovič, Bianca Bucková, Lenka Košická ml., Jozef Šimonovič, Henrieta Jančišinová, Thalia Král, Ján Koleník, Michaela Hanudelová, Peter Šimun, Zuzana Fialová, Barbora Švidraňová, Zuzana Kyzeková, Juraj Bača a i.
Hudba: Heitor Pereira

 

 

 

O filme

Ja, zloduch 4 Despicable Me 4 Facebook Instagram TikTok X

Čas a miesto konania

13.07.2024
17:00
14.07.2024
16:30
16.07.2024
18:00
19.07.2024
17:00
20.07.2024
17:00
21.07.2024
16:30
27.07.2024
17:00

Newsletter

Dostávajte pravidelne oznamy a správy z diania v meste Žiar nad Hronom priamo do vašej e-mailovej schránky. Služba je pre príjemcov správ bezplatná a s plnou ochranou súkromia.