Dnes je 05.08.2020, meniny má Hortenzia.   

Lokálny trh v Žiari nad Hronom (18.7.2020)

V našom meste bude opäť Lokálny trh. Objednajte si z ponuky regionálnych výrobcov na stránke lokalnytrh.sk/ziar. Výrobcovia vám objednaný tovar osobne dovezú na parkovisko pred MsKC v Žiari nad Hronom, kde si ho budete môcť vyzdvihnúť v sobotu 18.7. od 8:00. Spoznáte ľudí, ktorí tovar vyrobili a môžete sa ich opýtať na všetko, čo vás zaujíma. 

Využite modernú formu nákupu výrobkov z regiónu formou objednávok, ktorá šetrí čas. Inšpirovali sme sa severskými krajinami Európy, kde to takto úspešne funguje.
Na podujatí sa zúčastní približne desiatka rôznych výrobcov z nášho regionu a blízkeho okolia. Objednať si môžete sezónne ovocie, ovocné šťavy, ekologicky pestovanú zeleninu, vajíčka z voľného výbehu, bio mäso a mäsové výrobky, víno z rodinného vinárstva, exkluzívne bio destiláty, rôzne sirupy, lekváre a mnoho iného. Nákupom podporíte regionálnych výrobcov aj lokálnu ekonomiku.

 

Odporúčame

Havel

Kino

 Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.   Čo by ste obetovali pre ...

Meky

Kino

 Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.   Nemoderný chalan z Abbey Road. Čo ...

BEER FEST 2020

Zábava

Festival piva, gulášu, hudby a dobrej zábavy.   Program: 10:00 h: ŽHAVENIE KOTLÍN, zahájanie varenia gulášov 13:00 - 16:00 h: ...