V hlave 2

Min. počet na 1 premietanie = 5 divákov


 

Pripravte sa na nové emócie.

V pokračovaní mimoriadne obľúbeného filmu V hlave 2 od spoločností Disney a Pixar budú mať diváci opäť možnosť vidieť, čo sa deje v hlave teraz už čerstvej teenedžerky Riley. Dejú sa tu veľké veci - v riadiacom centre prebiehajú nečakané stavebné práce, aby sa tu mohli ubytovať prekvapiví noví hostia - úplne nové emócie!

Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Nechuť, ktorým sa dlho darilo držať veci celkom pod kontrolou, sa ocitnú v úzkych, keď sa ich spoločnosť zrazu rozrastie o úplne nové nepoznané emócie Úzkosť, Závisť, Trapas a Nudu ....

Dievčatko Riley sa vracia opäť na plátna, teraz už ako teenegerka konfrontovaná s veľkými zmenami vo svojom mladom živote, s rodičmi sa sťahuje do nového mesta a prostredia, musí si nájsť nové kamarátky, vybojovať svoje miesto v triede, v kolektíve. V hlave nastáva poplach a panika v riadiacom centre a snaha opäť nájsť rovnováhu a spoluprácu s novými návštevníkmi, ktorí sa nám nasťahovali do Rileynej hlavy. Puberta sa môže naplno rozbehnúť. Ešte, že je tu jej obľúbený hokej.

 

Originálny názov: Inside Out 2
Žáner: animovaný, komédia
Rok: 2024
Krajina pôvodu: USA
Veková prístupnosť: vhodné pre všetky vekové skupiny maloletých
Obsahový deskriptor: -
Réžia: Pete Docter, Kelsey Mann
Hrajú: Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black, Diane Lane, Maya Hawke, Tony Hale, Liza Lapira, Ayo Edebiri, Adèle Exarchopoulos, Paul Walter Hauser a i., (v slovenskom znení): Monika Hilmerová, Kristína Turjanová, Peter Kollárik, Roman Pomajbo, Helena Geregová, Alena Pajtinková, Lenka Libjaková, Michaela Šaleková, Gréta Luprichová, Natália Baloghová, Judita Bílá, Martin Hronský, Andrea Somorovská, Miro Jaroš, Simon Kopunec a i.
Hudba: Andrea Datzman

 

 

 

O filme

V hlave 2 Inside Out 2

Čas a miesto konania

21.06.2024
18:00
22.06.2024
17:30
23.06.2024
16:30
28.06.2024
17:00
29.06.2024
17:00
30.06.2024
16:30

Newsletter

Dostávajte pravidelne oznamy a správy z diania v meste Žiar nad Hronom priamo do vašej e-mailovej schránky. Služba je pre príjemcov správ bezplatná a s plnou ochranou súkromia.