Kino Hron spustilo predaj online vstupeniek

04.10.2023 13:33:11
Kino Hron spustilo predaj online vstupeniek

Kino Hron prichádza s novinkou. Od 1. októbra je spustený online predaj vstupeniek na filmy premietané po 16. októbri. Lístky si diváci môžu kúpiť cez počítač aj cez mobilný telefón.

Na webovej stránke kina www.kinohron.sk si divák nájde termín premietania vybraného filmu a klikne na tlačítko "Kúpiť online". Tu si vyberá konkrétnu sedačku v kinosále - miestenku, čím si zaistí svoje obľúbené miesto včas, najneskôr však jednu hodinu pred filmom a nemusí pri tom navštíviť naše predajné miesta,“ informuje Lenka Nitrayová, vedúca žiarskeho kina a ako spresňuje: „Na platbu používame platobnú bránu GoPay, ktorá ponúka všetky možnosti online platieb.

Celý proces kúpy je jednoduchý. Systém sprevádza krok za krokom vypĺňaním potrebných políčok. Po úhrade príde vstupenka na zadaný e-mail a divák si ju buď vytlačí, alebo sa ňou preukáže cez telefón pri vstupe do kinosály, čím sa vyhne frontám a zdržaniu pri pokladni. Online vstupenky budú kontrolované čítačkou pri vstupe do kinosály, aby sa vylúčili duplikáty. 

„Rezervácia vstupeniek naďalej zostáva v platnosti bez zmeny. Divák si musí rezervované lístky vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom premietania, inak mu prepadnú. Ďalšou zmenou je zníženie minimálnej účasti, a to na päť divákov, aby sa mohlo premietať,“ hovorí ďalej Lenka Nitrayová s tým, že vstupné zatiaľ zostáva bez zmeny. 

Zľavy na vstupnom sa dajú uplatniť iba pri kúpe na predajných miestach

V pracovné dni zaplatíte na vstupnom 6 eur, cez víkend v sobotu a nedeľu 7 eur. Zľavy sa nemenia, ale dajú sa uplatniť iba pri kúpe vstupenky na predajných miestach, a teda v pokladni MsKC alebo v Mestskej knižnici, kde sa dá platiť len v hotovosti. Aktuálne zľavy zo vstupného sú na dieťa do 12 rokov, pre seniorov nad 60 rokov, pre držiteľov ISIC/ITIC, ZŤP osoby so sprievodom, pre darcov krvi a zamestnancov spoločnosti Nemak. Online vstupenka je za fixnú sumu 6 alebo 7 eur, podľa dňa, bez možnosti ďalšej zľavy.

Filmové novinky premietané v najbližších týždňoch

Diváci sa v októbri môžu tešiť na viacero filmových trhákov. Do kina prichádza voľné pokračovanie kultového hororu Exorcista spred 50 rokov s názvom Vyháňač diabla: Znamenie viery, inšpiratívny príbeh Matka Tereza a ja, komédia s výborným česko-slovenským obsadením o rozpade Československa A máme, čo sme chceli, historická dráma z predvojnového baťovského mestečka Úsvit, viacero animovaných rozprávok ako Esá z pralesa 2, Divoká jazda alebo obľúbené kreslené seriály v celovečernom spracovaní Labková patrola vo veľkofilme a Čarovná Lienka a Čierny Kocúr vo filme.

Online predaj vstupeniek je dnes už istý štandard a postupne ho zavedieme aj na podujatia Mestského kultúrneho centra. Chceme tak vyjsť v ústrety našim divákom a ponúknuť im aj takúto, dnes už bežnú formu pohodlnejšieho nákupu,“ konštatuje na záver Lenka Nitrayová a ako dodáva: „Samotná webová stránka kina sa v princípe rapídne nemení, dochádza len k inému rozloženiu programu a tlačidiel, a tým k lepšej prehľadnosti a dostupnosti hľadaných informácií.

(lt)

 

Ďalšie články - Kultúra

S Mikulášom prídu do Žiaru aj kráľovná Elza či Máša s medveďom
29.11.2023 08:50:27

S Mikulášom prídu do Žiaru aj kráľovná Elza či Máša s medveďom

Mikuláš zavíta do nášho mesta aj tento rok už v tradičnom termíne, a to v utorok 5. decembra v predvečer sviatku sv. Mikuláša, aby cez noc rozniesol detičkám sladké odmeny aj uhlie do čižmičiek. Minulé roky prichádzal Mikuláš spolu so svojim sprievodom...

Školáci prejavili svojimi prácami úctu starým rodičom
10.11.2023 13:57:51

Školáci prejavili svojimi prácami úctu starým rodičom

Centrum voľného času v Žiari nad Hronom tento rok už po 19-krát vyhlásilo literárno-výtvarnú súťaž Mám svojich starkých veľmi rád. Súťaž sa každoročne vyhlasuje v októbri pri príležitosti mesiaca úcty k starším. Súťaž Mám svojich starkých veľmi rád...

Podujatie Život v pohybe 2 priblížilo návštevníkom hip-hopovú kultúru
10.11.2023 11:08:32

Podujatie Život v pohybe 2 priblížilo návštevníkom hip-hopovú kultúru

V stredu 8. novembra 2023 sa v našom meste uskutočnil druhý ročník akcie Život v pohybe. Organizátorom podujatia je Pohronské osvetové stredisko a občianske združenie Planéta Pohybu. Akcia bola zameraná na pohyb a šport v spojení s hip-hopovou kultúrou...

Kino Hron spustilo predaj online vstupeniek
04.10.2023 13:33:11

Kino Hron spustilo predaj online vstupeniek

Kino Hron prichádza s novinkou. Od 1. októbra je spustený online predaj vstupeniek na filmy premietané po 16. októbri. Lístky si diváci môžu kúpiť cez počítač aj cez mobilný telefón. Na webovej stránke kina www.kinohron.sk si divák nájde termín...

logo_mestske_noviny.png
logo_prevencia_ziar.png
logo_atv.png
logo_mskc.png
logo_kinohron.png
logo_technicke_sro.png
logo_technicke_as.png
logo_msk.png
logo_fkpohronie.png
logo_intech.png