Mesto Žiar nad Hronom

Dnes je 28.11.2022, meniny má Henrieta.   

Podujatie Život v pohybe po prvý raz v Žiari nad Hronom

Zverejnené: 29.09.2022 13:11:41 |   | vytlačiť
obr: Podujatie Život v pohybe po prvý raz v Žiari nad Hronom

V stredu, 28. septembra 2022 sa po prvý raz v našom meste uskutočnilo podujatie ŽIVOT V POHYBE. Veľká akcia zameraná na hip hopovú kultúru v Žiari nad Hronom podľa usporiadateľov prekonala očakávania.

Akciu ŽIVOT V POHYBE organizovalo Pohronské osvetové stredisko v spolupráci s Planétou pohybu, tanečnou školou Glow Up a umelcom Matejom Škodom, ktorý vystupuje pod menom Famózny Bios. V rámci akcie si mohli ľudia vyskúšať a pozrieť množstvo elementov pouličnej kultúry.

Podujatie bolo zamerané aj na pohyb a šport, takže si ľudia mohli vyskúšať rôzne takéto aktivity a zároveň aj parkour. Súčasťou akcie boli aj naši partneri, ktorým by som chcel poďakovať. Project ELEVEN11 mal až tri stanovištia, jedno parkourové a dve pohybové. Wačkovec z BŠ Hills si pripravil vlastný stánok, doniesol zbierku diel, obrazov, piesní, ale aj svoje oblečenie. Pomohli nám aj Čajovňa za rohom, Fabo music a veľká vďaka patrí hlavne Pohronskému osvetovému stredisku, bez ktorého by sa to nedalo spraviť,“ povedal Bios.