Dnes je 13.07.2020, meniny má Margita.   

Preskočiť navigáciu

Pre fanúšikov

Ak chcete získať exkluzívne miesta na nedeľné preteky mužov a vidieť v cieľovej rovinke špurtovať slovenské a české hviezdy, mali by ste sa poponáhľať.

Na stránke ticketportal.sk bol spustený predpredaj vstupeniek VIP silver, ktoré vám zaručia miesto na sedenie na tribúne pred cieľom. Pelotón majstrovstiev, ktoré sa uskutočnia 25. júna v Žiari nad Hronom, prejde pred týmto miestom až 14 krát. Okrem garancie najlepšieho výhľadu na záverečný finiš, si v cene vstupenky kupujete aj občerstvenie počas celých pretekov, ktoré sa bude podávať v sekcii pre držiteľov vstupeniek VIP silver. V cene lístka získate nárok na 5 nápojov (čapované pivo, čapovaný radler, čapovaná kofola, minerálka 0,5 l) a na 4 jedlá podľa vlastného výberu (kurací vrap, kotlíkový guláš alebo malajzská kokosová polievka s krevetami a kuracím mäsom, cigánska pečienka v žemli – kuracia alebo bravčová, štrúdľa). Stať sa VIP silver znamená vychutnať si atmosféru majstrovstiev SR a ČR z najlepších miest na sedenie, bez pocitu hladu či smädu. Vstupenka VIP silver stojí 35 € na osobu.

Upozornenie pre tých, ktorí by chceli sledovať hromadný štart o 10.00. Do Žiaru nad Hronom sa odporúča pricestovať už o 9.00, aby ste stihli pohodlne zaparkovať a prípadne sa prepraviť na svoje rezervované miesta na tribúne.

Pre kúpu vstupenky kliknite sem.