Dnes je 20.08.2017, meniny má Anabela.   

Emoji Film

Čas a miesto konania

20.08.2017 16:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

30.08.2017 17:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii.

Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.

EMOJI FILM bude uvádzaný s krátkym predfilmom: ŠTEŇA!

 

Originálny názov: The Emoji Movie
Žáner: animovaná rozprávka
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Anthony Leondis (Igor, Lilo & Stitch 2, krátkometrážny Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov)
Hrajú: T.J. Miller, James Corden, Anna Faris, Steven Wright, Christina Aguilera, Patrick Stewart a i., (v slovenskom znení): Michal Hallon (Gene), Juraj Kemka (Daj na to), Táňa Pauhofová (Hekerka), Petra Polnišová (Smajly), Maroš Kramár (Kako), Marek Suchitra (Alex), Peter Rúfus, Lucia Vráblicová, Matej Sajfa Cifra, Lukáš Frlajs, Ivan Tásler a i.
Hudba: Patrick Doyle

 

 

 

Svetová premiéra (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Emoji Film, (anglicky): The Emoji Movie, Sony Pictures, Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia: Presskit (pdf), Slovenský dabing.


DOPRAJTE DEŤOM DVOJNÁSOBNÝ ROZPRÁVKOVÝ ZÁŽITOK!

Ako všetky rozprávky, aj EMOJI FILM najviac ocenia tí najmenší diváci. V kinosálach im preto ponúkneme rovno dva rozprávkové príbehy

Pred EMOJI FILMOM premietneme krátky film ŠTEŇA! podľa obľúbeného animáku Hotel Transylvania, ktorého tretiu časť mimochodom uvidíte v kinách už na budúci rok (od 12.7.2018).

 

Krátky predfilm Šteňa!

Odporúčame

Čiara

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

Skrat f štrku

Koncerty

Legendárni “skraťáci“ sú späť a v plnej sile.   Vstup voľný! V prípade nepriaznivého počasia sa koncert uskutoční U Shakespeara.