Dnes je 23.04.2019, meniny má Vojtech.   

Princ Krasoň


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Rozprávka od tvorcov filmu Shrek.

Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do Princa Krasoňa.

Ešte keď bol malý chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zaľúbi. Aby prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny o ktorom ani netuší, že to v skutočnosti dievča Lenore, prezlečené za chlapca a jediné dievča v krajine na ktorú kliatba neplatí.

Rozprávka od tvorcov Shreka prinesie vtipný príbeh pre celú rodinu o odvážnych a správnych rozhodnutiach či pravej láske.

 

Originálny názov: Charming
Žáner: animovaný, komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: Kanada
Réžia: Ross Venokur
Hrajú: Wilmer Valderrama, Ashley Tisdale, Demi Lovato, Tara Strong, John Cleese, Jim Cummings, Jillian Bell, Sia, Avril Lavigne, Steve Aoki, Keyshia Cole a i., (v slovenskom znení): Dušan Cinkota, Monika Potokárová, Zuzana Mauréry, Mirka Partlová, Andrea Kiráľová Somorovská, Jana Lieskovská a i.
Hudba: Tom Howe

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Princ Krasoň, (anglicky): Charming (3QUMedia), Facebook, Instagram, Twitter.

Odporúčame

Cyntoryn zvieratiek

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

10. ročník Žiarskeho mestského polmaratónu

Šport

10. ročník Žiarskeho mestského polmaratónu organizuje Atletický klub MŠK Žiar nad Hronom v spolupráci s mestom Žiar nad ...