Dnes je 16.10.2018, meniny má Vladimíra.   

Princezná a dráčik

Čas a miesto konania

28.10.2018 16:00 SNP 119, Žiar nad Hronom

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Animované dobrodružstvo od tvorcov TV seriálu Máša a medveď.

Keď sa princezná Barbara prechádza tajnými komnatami zámku, nájde čarovnú knihu. Začne v nej listovať a kniha ju prenesie do krajiny zázrakov, kde zažije neuveriteľné dobrodružstvá a stretne čarovné, rozprávkové bytosti. Barbara sa tu spriatelí s roztomilým dráčikom, s ktorým sa vyberú na dobrodružnú cestu – nájsť kúzelné zrkadlo.

Práve to ju dokáže spojiť s jej dávno stranenou mamičkou, ktorá princeznú i jej otca kráľa dávno opustila. Barbara je odhodlaná zistiť pravdu o svojej minulosti a vyriešiť záhady celého zámku.                 

 

Originálny názov: Принцесса и дракон; The Princess and the Dragon
Žáner: animovaný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: Rusko
Réžia: Marína Nefedová
Hrajú: Irina Kireeva, Konstantin Kozhevnikov, Ani Lorak a i., (v slovenskom znení): Lenka Košická (Kráľovná), Martin Kaprálik (Arry), Ivo Gogáľ (Strýko drak), Frencien Bauer (Smarty), Pavol Topoľský (Baltazár), Vladimír Kobielsky (Kráľ), Dávid Hartl (Swifty), Peter Krajčovič (Jolly), Roman Ferienčík (Draghosa)

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Princezná a dráčik.

Odporúčame

Venom

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...

Pavol "hiRAx" BARIČÁK

Vzdelávanie

Pozývame Vás na motivačnú prednášku Pavla „Hirax“ Baričáka do Žiaru nad Hronom. Autor úspešných kníh sa vo svojej ...

Websterovci

Kino

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo ...